SKI AREÁL VERNÍŘOVICE - BRNĚNKA
v provozu
Zobrazit na:

Ski Partutovice - velké zlepšení

Láká vás představa týdne stráveného někde v krásné zasněžené horské chatě? Nevíte do kterého ski areálu vyrazit? Navštivte Ski areál Partutovice a užijte si tu pravou českou zimu se skvělým lyžováním! Areál se nachází daleko od ostatních areálů, je tak ideální volbou pro lidi, kteří bydlí v jeho blízkosti nedaleko města Hranice . Je však mírně podprůměrně vybavený. Každý si tak na své přijít nemusí.

Ve středisku najdete jeden vlek a lano pro děti. Areál má pouze jednu sjezdovku. Snowbordisté si zde příliš nezablbnou, snowpark zde totiž nemají. Pokud si v3ak neveymete svačinu z domu, ve středisku nesjpíš umřete hlady. Chybí zde stánek s občerstvením. Pokud byste náhodou zatoužili po změně terénu, můžete navšívit také nedaleký ski areál Potštát.

Jaký je tedy náš konečný verdikt? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Průměrnému lyžaři se zde bude líbit. Je vidět, že provozovatel se snaží. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 66%. Doufejme, že i tento areál se v příštích letech ještě více zlepší.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Pondělí 30.1.
sněžení
-2°C
-1°C
Úterý
31.1.2023
sněžení
-2°C
-1°C
Středa
1.2.2023
sněžení
0°C
-2°C
Čtvrtek
2.2.2023
částečně oblačno
-1°C
-4°C