SKI AREÁL VERNÍŘOVICE - BRNĚNKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Morávka Sviňorky - ideální pro rodiny s dětmi

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Zkuste ski areál Morávka Sviňorky! Areál se nachází v Beskydech.

V areálu se nachází jeden vlek. Za méně příznivého počasí jsou sněhová děla schopna vyprodukovat stovky tun umělého sněhu. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Buďte však opatrní, horská služba to sem má daleko. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Vyzkoušet můžete kulajdu či točené pivo. Změna prostředí občas prospěje každému, pokud zde tedy budete na více dní, doporučujeme navštívit také areál Lysá hora.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Chybí nám zde především koplexní služby. Lepší hodnocení než 63% si areál prostě nezaslouží. Doufáme, že nedostatky budou v příštích letech opraveny a i tento areál se zapíše mezi ty, kam se návštěvníci rádi vracejí.

Než nasednete do auta a vyrazíte na hory si zalyžovat, tak si zkontrolujte, zda máte s sebou čepici. Žádnou jste doma nenašli a potřebujete rychle novou? Doporučujeme Vám pánské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 2.12.
Jasno
1°C
-4°C
Čtvrtek
3.12.2020
Zataženo
1°C
1°C
Pátek
4.12.2020
Zataženo
2°C
2°C
Sobota
5.12.2020
Polojasno
6°C
5°C