SKI AREÁL VERNÍŘOVICE - BRNĚNKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Svratka - ideální pro rodiny s dětmi

Chcete se naučit na prkně? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste středisko Svratka a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází na Vysočině a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

Ve středisku najdete jeden vlek. Dolů z kopce můžete svištět jednou sjezdovkou, která má délku 400m. Určitě tedy stojí za vyzkoušení. Přijít na lyžovačku můžete i večer, sjezdovky jsou osvětleny. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Zkušení instruktoři v lyžařské školce pomohou vašim dětem zvládnout první krůčky na lyžích či snowboardu. V areálu se také nachází lyžařská škola. Horská služba sídlí poměrně daleko, buďte proto obzvlášťe opatrní! Hlad můžete zahnat v místním bufetu Vyzkoušet můžete párek v rohlíku či točené pivo.

V okolí také najdete nejednu zajímavost. Pokud si rádi občas vyrazíte do muzea, nedaleko se nachází Pamětní síň V.J.Tomáška.

Celkově se jedná nadprůměrné středisko. Závažných nedostatků je poměrně málo hodně. Personál je velice ochotný. 66% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit tento skvělý areál. Doufáme, že v příštích sezónách zůstane areál přinejmenším stejně dobrý jako je dnes.

Čtěte také: Ski areál Svratka Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 2.12.
Jasno
1°C
-4°C
Čtvrtek
3.12.2020
Zataženo
1°C
1°C
Pátek
4.12.2020
Zataženo
2°C
2°C
Sobota
5.12.2020
Polojasno
6°C
5°C