SKI AREÁL VERNÍŘOVICE - BRNĚNKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Bedřichov - ideální pro snowboardisty

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Přijeďte navštívit areál Bedřichov a užijte si zimní radovánky naplno! Areál se nachází v Jizerských horách a je bohatě vybaven. O zábavu tak nebude nouze.

Lyžaři v tomto areálu oceňují především 6 sedačkových lanovek.. Díky osvětlení těchto sjezdovek můžete využít nočního lyžování. Středisko disponuje systémem umělého zasněžování. Svah je upravován denně. Děti můžete odložit do lyžařské školky a sami se věnovat lyžování naplno. Pokud na lyžích ještě příliš neumíte, můžete si najmout instruktora z místní lyžařské školy, který Vám s výukou pomůže. Úrazy se při zimních sportech občas stávají, horská služba naštěstí sídlí blízko. Na sjezdovce se také nachází stánek rychlého občerstvení. Můžete si dát např. smažený sýr či točené pivo.

Když si budete chtít od lyžování odpočinout, můžete navšívit nějaké zajímavé místo v okolí. Pokud si rádi občas vyrazíte do muzea, nedaleko se nachází Městské muzeum Železný Brod.

Jak tedy arál ohodnotit? Areál je spíše průměrný. Závažných nedostatků je zde hodně. Personál je poměrně vstřícný. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 69%. Doufáme, že příští rok budeme moci dát ještě lepší známku.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 2.12.
Jasno
1°C
-4°C
Čtvrtek
3.12.2020
Zataženo
1°C
1°C
Pátek
4.12.2020
Zataženo
2°C
2°C
Sobota
5.12.2020
Polojasno
6°C
5°C