SKI AREÁL VERNÍŘOVICE - BRNĚNKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Sportovní oblečení na hory

Chcete vložit své finanční prostředky do nákupu sportovního oblečení a neorientujete se v přemíře výrobků, jež jsou na pultech supermarketů? Nevíte, co nakoupit a neprohloupit? Nakupujte ověřenou kvalitu u českých firem. Pryč je doba, kdy bylo nutné nakupovat sportovní oblečení pouze od zahraničních výrobců. V současné době si mnoho firem své oblečení nechává testovat špičkovými evropskými sportovci, kteří kvalitu sportovního oblečení dokážou ocenit nejlépe.

Čas šponovek a tlustých svetrů je nenávratně pryč. Lehké moderní materiály jej plně nahradí. I dnes ovšem platí - vrstvit, vrstvit a zase vrstvit.

Bundy opatřené funkčním pásem proti sněhu jsou dnes již samozřejmostí. Bez kvalitních nepromokavých rukavic si dnešní lyžování už ani nedovedeme představit. Termo ponožky a termo spodky jsou dnes již v našich šatnících dobře zabydlené.

Dnes používané materiály dokážou velmi rychle odvést pot od pokožky a tím zlepšit celkové tělesné mikroklima. V poslední době se hojně používají také materiály obsahující ionty stříbra, ty zabraňují množení bakterií, čímž se výrazně omezí tvorba tělesného zápachu. Existuje celá škála moderních materiálů nejrůznějších předností, které lze vzájemně kombinovat a docílit tak absolutně dokonalých vlastností pro sportovní oděvy. Oděvy je možno používat i za extrémních klimatických podmínek. Materiál je vhodný pro celodenní nošení. Budete svěží a v pohodě! Teflonový zátěr zvyšuje odolnost oblečení před promoknutím. Nebojte se trochu připlatit – investice do kvality se Vám v mrazivých (nebo naopak deštivých) lednových dnech určitě vyplatí.

Značkové oblečení je nenáročné na údržbu. Sportovní oblečení lze prát v automatické pračce - při použití doporučených pracích prostředků a bez použití aviváže Vhodná je též občasná impregnace.

A to nejdůležitější na konec - helma! Je nezbytností, a proto její výběr nepodceňte. Také chránič páteře by si měl pořídit každý snowboarďák. Vyplatí se sledovat akční nabídky českých výrobců sportovního oblečení.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 2.12.
Jasno
1°C
-4°C
Čtvrtek
3.12.2020
Zataženo
1°C
1°C
Pátek
4.12.2020
Zataženo
2°C
2°C
Sobota
5.12.2020
Polojasno
6°C
5°C