SKI AREÁL VERNÍŘOVICE - BRNĚNKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Areál Palkovice – Za domem ostudu neudělal

Lyžujete rádi? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste středisko Palkovice – Za domem a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Beskydech a je nadstandartně vybaven. Na své si tak přijde každý.

Ve středisku najdete jeden vlek a jedno lano. Na sjezdovkách je nutné dodržovat bezpečnostní pravidla, horská služba má základnu daleko. Místní bufet nabízí širokou nabídku jídel. Vyzkoušet můžete bramboráčky a gulášek. Pokud byste náhodou zatoužili po změně terénu, můžete navšívit také nedaleký ski areál Na Čele - Ostravice.

Areál musíme hodnotit jako naprosto průměrný. Pro velmi náročného lyžaře to zde prostě není, začátečníci si však na své přijít mohou. Areál by potřeboval několik větších investic. 69% - to je známka, kterou jsme se rozhodli areál ohodnotit. Nezbývá než doufat, že se provozovatel nedostatky v příštích sezónách napraví, toto středisko má určitě šanci dostat se na špičku.

Než nasednete do auta a vyrazíte na hory si zalyžovat, tak si zkontrolujte, zda máte s sebou čepici. Žádnou jste doma nenašli a potřebujete rychle novou? Doporučujeme Vám pánské zimní čepice za skvělé ceny! Již od 160 Kč může být Vaše!

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 2.12.
Jasno
1°C
-4°C
Čtvrtek
3.12.2020
Zataženo
1°C
1°C
Pátek
4.12.2020
Zataženo
2°C
2°C
Sobota
5.12.2020
Polojasno
6°C
5°C