SKI AREÁL VERNÍŘOVICE - BRNĚNKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Kouty nad Desnou - lyžaři si přijdou na své

Máte rádi zimní sporty? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navštivte ski areál Kouty nad Desnou a užijte si tu pravou českou lyžovačku! Areál se nachází v Jeseníkách a je bohatě vybaven. Na své si tak přijde každý.

Páteří ski areálu je jedna sedačková lanovka. Dále v areálu můžete využít dvojici vleků. Rolba vyjíždí na svah denně. Pokud si s výcvikem svých ratolestí nevíte rady, pomůže vám dětská lyžařská školka. Zkušení instruktoři v lyžařské škole Vám pomohou zvládnout nástrahy lyžování či snowboardingu. Zaskákat si můžete ve snowparku. Lyžaři nejsou opatrní. Horská služba zde zasahuje téměř každý den. Lyžování je náročné, odpočinout si můžete např. v místním bufetu. Můžete si dát např. gulášek a hamburger. Do areálu můžete jet také skibusem.

Areál je velmi nadprůměrný. Návštěvu tohoto areálu můžeme s čistým svědomím doporučit. Areál nic zásadního nechybí. Minimální hodnocení, které areálu můžeme dát je 77%. Doufejme, že si i ostatní areály vezmou z tohoto střediska příklad.

Čtěte také: Kouty nad Desnou - velké zlepšení Tento článek přesně potvrzuje moje zkušenosti.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 2.12.
Jasno
1°C
-4°C
Čtvrtek
3.12.2020
Zataženo
1°C
1°C
Pátek
4.12.2020
Zataženo
2°C
2°C
Sobota
5.12.2020
Polojasno
6°C
5°C