SKI AREÁL VERNÍŘOVICE - BRNĚNKA
mimo provoz
Zobrazit na:

Magazín o lyžování

Rokytnice nad Jizerou - Modrá Hvězda - lyžaři si přijdou na své

Milujete snowboarding? Hledáte ty nejlepší sjezdovky? Zimní areál Rokytnice nad Jizerou - Modrá Hvězda je pro vás to pravé.

Bartošovice - ideální pro rodiny s dětmi

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Nevíte kde strávit vánoční prázdniny? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Navštivte ski areál Bartošovice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Ski areál Kužvart

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nevíte kam na Silvestra? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navštivte ski areál Kužvart a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Kareš - lyžaři si přijdou na své

Chtěli byste se naučit lyžovat? Hledáte místo s krásnou přírodou? Zkuste ski areál Kareš!

Zimní středisko Opálená

Nevíte co v zimě dělat? Co takhle se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Navštivte ski areál Opálená a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Bedřichov - ideální pro snowboardisty

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Přijeďte navštívit areál Bedřichov a užijte si zimní radovánky naplno!

Svratka - ideální pro rodiny s dětmi

Chcete se naučit na prkně? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste středisko Svratka a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Jak se připravit na zimní dovolenou

Jak se připravit na zimní dovolenou, aby proběhla podle Vašich představ? Věcí, co se mohou pokazit je spousta. Chcete se připravit, aby problémy přijít nemohly?

V zahraničí se nejlépe lyžuje ve Francii

Poslední listy opadávají. Je čas začít vybírat zimní dovolenou. Vyrazíte raději do Česka nebo do zahraničí? Stále však platí, že v zahraničí je výrazně dráž. Jsou ale zahraniční střediska opravdu o tolik lepší?

Morávka Sviňorky - ideální pro rodiny s dětmi

Trávíte rádi čas na sjezdovkách? Zkuste ski areál Morávka Sviňorky!

Větrov - ideální pro snowboardisty

Chtěli byste se naučit lyžovat? Nemůžete najít vhodný areál? Zkuste ski areál Větrov!

Ski Partutovice - velké zlepšení

Láká vás představa týdne stráveného někde v krásné zasněžené horské chatě? Nevíte do kterého ski areálu vyrazit? Navštivte Partutovice a užijte si tu pravou českou zimu se skvělým lyžováním!

Černá hora - Černý Důl - to pravé místo pro rekreaci

Máte rádi zimní sporty? Navšivte s rodinou středisko Černá hora - Černý Důl.

Ski areál Soláň - Karolínka

Chcete naučit své děti lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navštivte ski areál Soláň - Karolínka a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Snowpark Čihalka – Olešnice - velké zlepšení

Lyžujete rádi? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Navštivte ski areál Snowpark Čihalka – Olešnice a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Kouty nad Desnou - lyžaři si přijdou na své

Máte rádi zimní sporty? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Navštivte ski areál Kouty nad Desnou a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Meziboří - příjemně překvapil

Milujete snowboarding? Nevíte kam na Silvestra? Potřebujete tip na dobrý ski areál? Zkuste ski areál Meziboří!

Areál Klepáčov ostudu neudělal

Milujete snowboarding? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Zkuste středisko Klepáčov a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Do ski areálu Benecko se zajet určitě vyplatí

Lyžujete rádi? Hledáte areál vhodný pro rodinu s dětmi? Přijeďte si užít zimní radovánky do střediska Benecko.

Mostek - lyžaři si přijdou na své

Chtěli byste se naučit lyžovat? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Nemůžete najít vhodný areál? Navštivte ski areál Mostek a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Zimní středisko Přívrat

Chcete se naučit na prkně? Nemůžete najít vhodný areál? Zimní areál Přívrat je pro vás to pravé.

Janovičky u Broumova - to pravé místo pro rekreaci

Máte rádi zimní sporty? Nevíte kam na Silvestra? Nevíte na jakou sjezdovku vyrazit? Zkuste ski areál Janovičky u Broumova!

Areál Palkovice – Za domem ostudu neudělal

Lyžujete rádi? Sháníte to pravé místo pro zimní dovolenou? Hledáte ten nejlepší zimní areál v ČR? Zkuste středisko Palkovice – Za domem a užijte si tu pravou českou lyžovačku!

Sportovní oblečení na hory

Chcete vložit své finanční prostředky do nákupu sportovního oblečení a neorientujete se v přemíře výrobků, jež jsou na pultech supermarketů? Nevíte, co nakoupit a neprohloupit? Nakupujte ověřenou kvalitu u českých firem. Pryč je doba, kdy bylo nutné nakupovat sportovní oblečení pouze od zahraničních výrobců. V současné době si mnoho firem své oblečení nechává testovat špičkovými evropskými sportovci, kteří kvalitu sportovního oblečení dokážou ocenit nejlépe.

WEBKAMERA

Předpověď počasí

Zítra
Středa 26.1.
Mlha
0°C
-1°C
Čtvrtek
27.1.2022
Sněžení
-1°C
1°C
Pátek
28.1.2022
Sněžení
1°C
-2°C
Sobota
29.1.2022
Sněžení
-1°C
2°C